پشتیبانی شبانه روزی آیتول تماس 021 - 68207

تعویض پلاک غیر حضوری (کارپرداز)

سفیر کارپرداز بدون نیاز به حضور خریدار و فروشنده به مراکز تعویض پلاک مراجعه کرده و فرآیند تعویض پلاک را انجام می‌دهد.

سرویس کارپرداز فعلا فقط در تهران فعال است.

چرا از سرویس تعویض پلاک غیرحضوری استفاده کنیم ؟

فرایند تعویض پلاک به دلیل شلوغی مراکز، مراحل زمان بر و غیرشفاف، نوبت‌گیری‌ها چندباره و عدم آگاهی از مدارک لازم و قوانین موجود همواره از مشکلات نقل و انتقال خودرو بوده است. جهت رفع این دغدغه سفیران آیتول به عنوان دستیار و نماینده شما در انجام امور اداری و قانونی خودرو به جای شما به مراکز تعویض پلاک مراجعه میکنند و دیگر نیازی نیست نگران عدم آگاهی از فرایندها، اتلاف وقت، ترافیک و ازدحام صف های مراکز تعویض پلاک باشید.

چرا تعویض پلاک را به آیتول بسپاریم؟

عدم اتلاف زمان

دیگر نیازی نیست ساعت ها در ترافیک و صف‌های شلوغ مراکز تعویض پلاک بمانید. شما می‌توانید به سادگی درخواست سرویس کارپرداز را ثبت کنید.

امنیت خودرو

خودروی شما در کل فرآیند انجام تعویض پلاک غیر حضوری تحت پوشش کامل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت راننده و افت قیمت قرار دارد.

سفیران مطمین

مشتریان راضی سرمایه‌ی کارپرداز هستند. این امر با جذب سفیران حرفه‌ای، آموزش دیده، مجرب و ارایه‌ی خدمات باکیفیت محقق شده است.

تضمین آیتول

جلب اعتماد کاربران خدمات متنوع آیتول، همواره رسالت و انگیزه‌ی رشد ما است. کارپرداز براساس نظرات کاربران توسعه یافته و پاسخگوی نیازها و دغدغه های آن ها خواهد بود.

کارپرداز چطور کار می‌کند؟

  1. پس از ثبت درخواست، تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی، زمانی جهت مراجعه سفیران در نظر گرفته می‌شود.
  2. برای تعویض پلاک نیاز به یک وکالت کاری وجود دارد که در آن شما به سفیر آیتول اجازه می‌دهید که خودرو را به نام فرد مشخصی تعویض پلاک کند. تیم پشتیبانی شما را برای اخذ این وکالت راهنمایی میکند.
  3. سفیر در محل مدنظر شما حضور پیدا میکند. پس از رسیدن سفیر، مدارک بررسی می‌شود همچنین چک لیست شرایط و سلامتی خودرو از جانب شما تایید میگردد.
  4. سفیران کارپرداز از رانندگان مجرب و آموزش دیده انتخاب شده که توانایی رانندگی با هر نوع خودرو را دارند و قوانین سخت گیرانه‌ای جهت حفط سلامت خودرو برای آن ها در نظر گرفته ایم.
  5. برای آسودگی خاطر بیشتر، خودروی شما از لحظه تحویل تحت پوشش کامل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت و افت قیمت قرار می‌گیرد.
  6. سفیر کارپرداز به مرکز مورد نظر رفته و به جای شما فرآیند درخواستی رو انجام می‌دهد. در پایان نیز با هماهنگی شما خودرو تحویل داده می‌شود.

بیمه شامل چیست؟

کل فرآیند تعویض پلاک تحت پوشش بیمه ی تجارت نو و البرز شامل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت راننده و حتی افت قیمت خودرو می‌باشد.
این بیمه‌نامه بدون فرانشیز بوده و در صورت خسارت احتمالی علاوه بر پوشش صد درصدی خسارت، افت قیمت خودرو را هم شامل می‌شود.

همکاران ما

سوالات متداول