banner

خرید بیمه شخص ثالث خودرو

امکان خرید قسطی بیمه بدون چک و کارمزد

کد ملی جهت استعلام از بیمه مرکزی الزامیست.


banner
light-bulb

صدور بیمه‌نامه‌ی شما فردا صبح انجام می‌شود.

صدور بیمه‌نامه‌ی شما فردا صبح انجام می‌شود.

insurance

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید؟

شماره تماس و شماره پلاک خود را وارد نمایید تا کارشناسان آیتول در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

بیمه‌های تحت پوشش آیتول

بیمه ایرانبیمه آسیابیمه دانا بیمه ایرانبیمه آسیابیمه دانا

نظرات مشتریان آیتول

quote

اینکه بدون اینکه به جایی مراجعه کنم تونستم تو روز تعطیل بیمه شخص ثالث ماشین رو تمدید کنم خیلی کارم رو راحت کرد.

quote

عاطفه محمدنژاد

بیمه شخص ثالث خودرو

quote

تونستم قسطی بدون هیچ چک و ضامنی بیمه بخرم.

خیلی سریع هم تمدید شد و باعث شد جریمه نشم.

quote

امیرحسین جعفری

بیمه شخص ثالث خودرو

quote

قبل از انقضای بیمه بهم پیام دادن و تونستم قبل از جریمه شدن بیمه‌م رو تمدید کنم

quote

علی رضایی

بیمه شخص ثالث خودرو

quote

قیمت آیتول از بقیه جاها کمتر بود و علاوه بر اون کد تخفیف هم داده بودن

quote

امیرمحمد دامرودی

بیمه شخص ثالث خودرو

بیمه شخص ثالث

در میان انواع خدماتی که شرکت های بیمه گر ارائه می‌دهند بیمه شخص ثالث از پرطرفداترین بیمه‌ها محسوب می‌شود. بدون شک دلیل اصلی افزایش سهم بازار ایران برای بیمه شخص ثالث، اجباری بودن آن برای ماشین‌ها است. در بیمه شخص ثالث، شخص اول مالک خودرو، شخص ثانی شرکت‌های بیمه گر و شخص ثالث فرد زیان دیده به جز راننده در حادثه تلقی می‌شود.

خرید بیمه شخص ثالث بدلیل میزان پوشش خسارت در حواث رانندگی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این‌رو انتخاب بهترین و ارزانترین بیمه ثالث خودرو یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اصلی مالکان خودرو در زمان خرید و تمدید بیمه شخص ثالث خودرو تبدیل شده است و همچنین از اصلی‌ترین شاخص‌ها برای استعلام و مقایسه قیمت بیمه ثالث خودرو و خدمات شرکت‌های بیمه به بررسی مزایایی بیمه گذار شامل، ضمانت ارزانترین قیمت با بهترین پوشش بیمه و پشتیبانی 24 ساعته و صدور آنی بیمه ماشین اشاره کرد.

بیمه شخص ثالث چه خسارتی را پوشش می‌دهد؟

خسارت‌های مالی، شامل زیان‌هایی که به واسطه حوادثی که شامل بیمه شخص ثالث به اموال اشخاص ثالث وارد شده است. میزان حداقل و حداکثر تعهدات خسارت های مالی بیمه خودرو در سال 1402 به ترتیب 20 و 400 میلیون تومان اعلام شده است. برای مقایسه سقف پوشش های شرکت های بیمه ای در زمان خرید بیمه شخص ثالث، کافی است پس از ورود به سایت آیتول حداکثر سقف پوشش‌های بیمه ماشین را انتخاب نمایید و بدین ترتیب لیست تمام شرکت‌های ارائه دهنده بیمه ماشین برای شما نمایش داده می‌شود.

خسارت‌های جانی، شامل زیان‌هایی که به واسطه حوادثی که شامل بیمه شخص ثالث به اموال اشخاص ثالث وارد شده است. میزان حداقل و حداکثر تعهدات خسارت های مالی بیمه خودرو در سال 1402 به ترتیب 20 و 400 میلیون تومان اعلام شده است. برای مقایسه سقف پوشش های شرکت های بیمه ای در زمان خرید بیمه شخص ثالث، کافی است پس از ورود به سایت آیتول حداکثر سقف پوشش‌های بیمه ماشین را انتخاب نمایید و بدین ترتیب لیست تمام شرکت‌های ارائه دهنده بیمه ماشین برای شما نمایش داده می‌شود.

خسارت‌های راننده، شامل مواردی است که راننده خودروی مقصر در تصادف نیز تحت پوشش بیمه ثالث ماشین قرار می‌گیرد؛ نکته قابل توجه در چنین مواقعی بیمه گذار تنها درصدد جبران خسارت‌های جانی راننده برمی‌آید و در قبال خسارت های مالی متعهد نیست. لازم به ذکر است شرکت‌های بیمه گذار در صورتی خسارت‌های راننده را پرداخت می‌کنند که دارای گواهینامه معتبر و مرتبط با وسیله نقلیه را داشته باشد.

میزان جریمه دیر کرد در عدم تمدید بیمه شخص ثالث خودرو

عدم تمدید بیمه شخص ثالث قبل از اتمام تاریخ بیمه نامه شامل جریمه بیمه ماشین و افزایش قیمت می‌شود که به صورت روز شمار محاسبه می‌گردد. مالک خودرو باید به ازای هر روز دیرکرد در عدم تمدید بیمه ثالث مبلغی معادل با حق بیمه کامل ماشین بدون تخفیف تقسیم بر 365 روز سال را پرداخت نماید. در حد فاصل زمان اتمام اعتبار بیمه نامه ثالث خودرو اگر خسارت مالی و یا جانی رخ دهد، بیمه گر هیچ تعهدی در قبال تامین خسارت های به وجود آمده ندارد و در نتیجه مالک ماشین باید خسارت‌ها را پرداخت نماید.

سولات متداول

پشتیبانی 24 ساعته

سرعت در صدور

خرید سریع و آسان

پرداخت امن و مطمئن