استعلام و پرداخت خلافی خودرو

شیوه استعلام و پرداخت را انتخاب کنید:

خلافی با جزئیات (معادل خلافی پلیس +۱۰)

 • جزئیات کامل خلافی (مکان، زمان، نوع و...)

 • امکان مشاهده عکس خلافی

 • امکان تسویه آنی و موردی (فقط موارد دلخواه)

 • اطلاع از خلافی‌های در حال دوبرابرشدن

  ویژه آیتول

نیاز به کدملی و موبایل مالک دارد.

خلافی تجمیعی (بدون جزئیات)

 • عدم نیاز به کدملی و موبایل مالک

 • امکان تسویه آنی

 • عدم دریافت جزئیات و عکس خلافی‌ها

 • عدم امکان تسویه موردی (فقط تسویه کامل)

فقط به پلاک نیاز است.

پرداخت با شناسه قبض خلافی

 • عدم نیاز به کدملی، موبایل و پلاک

 • پرداخت موردی (با شناسه مورد خلافی)

 • عدم اطلاع از لیست و جزئیات تمام خلافی‌ها

فقط به شناسه قبض نیاز است.

خلافی با جزئیات (معادل خلافی پلیس +۱۰)

 • جزئیات کامل خلافی (مکان، زمان، نوع و...) + عکس خلافی

 • امکان تسویه آنی و موردی (فقط موارد دلخواه)

 • اطلاع از خلافی‌های در حال دوبرابرشدن

  ویژه آیتول

نیاز به کدملی و موبایل مالک دارد.

خلافی تجمیعی (بدون جزئیات)

 • عدم نیاز به کدملی و موبایل

 • عدم دریافت جزئیات و عکس خلافی‌ها

 • عدم امکان تسویه موردی (فقط تسویه کامل مقدور است)

فقط به پلاک نیاز است.

پرداخت با شناسه قبض خلافی

 • عدم نیاز به کدملی، موبایل و پلاک

 • عدم اطلاع از لیست و جزئیات تمام خلافی‌ها

بدون کارمزد

فقط به شناسه قبض نیاز است.

سوالات متداول شما

بله؛ تمام انواع استعلام خلافی خودرو در آیتول معتبر است؛ و استعلام‌ها از سامانه پلیس راهور صورت می‌گیرد. راهکار آنلاین آیتول ضمن ساده‌تر بودن، هزینه کمتری (فقط ۵۲۰۰ تومان) نسبت به مراکز پلیس +۱۰ (۱۷۵۰۰ تومان) دارد.

اگر استعلام خلافی با جزئیات باشد، می‌توانید فقط موارد دلخواه را از لیست خلافی انتخاب کرده و اقدام به پرداخت نمایید. به این ترتیب خواهید توانست در چند نوبت خلافی‌ها را تسویه کنید.

بله؛ کاربران آیتول می‌توانند پس از استعلام خلافی با جزئیات لیست جریمه‌های در حال دوبرابرشدن را مشاهده و نسبت به پرداخت سریع آن اقدام کنند.

بله؛ برای استعلام و پرداخت خلافی بدون شماره موبایل و کد ملی مالک و همچنین بدون احراز هویت در سامانه سخا، می‌توانید از روش استعلام خلافی تجمیعی استفاده کنید.

بله؛ تسویه خلافی در سامانه آیتول به صورت آنی و لحظه‌ای انجام می‌شود و پس از پرداخت، جریمه ماشین شما از لیست خلافی سامانه راهور ۱۲۰ حذف خواهند شد.

جرایم رانندگی که به‌تازگی برایتان صادر شده است، کمتر از 24 ساعت پس از صدور جریمه، در سیستم راهور ثبت، و در سامانه آیتول نمایش داده می‌شود.

بله؛ شما کاربران گرامی آیتول از طريق روش استعلام خلافی تجمیعی (نیاز به پلاک خودرو) و پرداخت با شناسه قبض، نیازی به احراز هویت در سامانه سخا ندارید.

چرا استعلام و پرداخت خلافی خودرو با آیتول بهترین روش است؟

 • هزینه کمتر در مقایسه با استعلام خلافی از پلیس 10
 • استعلام و مشاهده جزئیات کامل خلافی خودرو
 • هشدار برای پرداخت جریمه‌هایی که در حال 2 برابر شدن هستند
 • امکان پرداخت جریمه‌ها به‌صورت مجزا و در چند مرحله
 • امکان پرداخت جریمه‌ها به‌صورت مجزا و در چند مرحله
 • امکان استعلام خلافی فقط با پلاک و بدون احراز هویت
 • تسویه آنی و سریع خلافی
 • دریافت تصاویر تخلفات
 • امکان استعلام خودکار خلافی‌ها

دریافت سریع خلافی خودرو با آیتول

آیتول درگاهی یکپارچه و کاربردی برای مدیریت پرداخت‌ها و خدمات خودرویی است و امکان استعلام و تسویه آنی خلافی خودرو را با 3 روش مختلف برای کاربران خود فراهم کرده است.

هزینه استعلام خلافی در مراکز پلیس+۱۰ مبلغ ۱۷۵۰۰ تومان است؛ درحالی‌که شما در آیتول تنها با پرداخت ۵۲۰۰ تومان می‌توانید جزئیات خلافی خودروی خود را ببینید و جریمه‌هایتان را به‌صورت موردی یا تجمیعی پرداخت کنید.

استعلام و مشاهده کامل جزئیات خلافی خودرو

در استعلام خلافی خودرو راهور ۱۲۰ به احراز هویت، ثبت شماره موبایل و کد ملی مالک خودرو نیاز دارید. با انتخاب این روش می‌توانید جزئیات کامل هر خلافی (مکان، زمان، نوع و عکس تخلف) را مشاهده کنید و علاوه بر این می‌توانید مبلغ خلافی‌ها را به صورت گروهی یا موردی بپردازید. پس از پرداخت، مبلغ خلافی‌ها به صورت آنی تسویه می‌شود.

از مزیت‌های استعلام خلافی با آیتول نسبت به سامانه راهور و روش‌های دیگر این است که شما می‌توانید لیست جریمه‌های را که در حال 2 برابر شدن هستند را مشاهده کنید و سریعاً آن را بپردازید. لازم به ذکر است که طبق مصوبه پلیس راهور، مبلغ ۵۲۰۰ تومان بابت کارمزد استعلام خلافی خودرو دریافت می‌شود و سامانه آیتول هیچ دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.

استعلام خلافی خودرو با پلاک (بدون جزئیات)

روش استعلام خلافی با پلاک برای زمانی مناسب است که کد‌ ملی مالک خودرو را در اختیار ندارید. در این روش تنها با وارد کردن شماره پلاک و بدون کد‌ملی مالک خودرو می‌توانید مجموع خلافی خودرو را مشاهده و نسبت به تسویه خلافی اقدام کنید.

در گرفتن خلافی با شماره پلاک، به احراز هویت مالک خودرو نیازی ندارید؛ ولی از طرف دیگر امکان مشاهده جزئیات کامل خلافی‌ها و انتخاب جهت پرداخت به صورت موردی در این روش وجود ندارد. کارمزد استعلام خلافی با شماره پلاک همان مبلغ مصوب 5200 تومان است که آیتول در تعیین آن هیچ دخل و تصرفی ندارد.

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض (رایگان)

پیشنهاد می‌کنیم از این روش برای تخلفاتی استفاده کنید که پلیس راهور پیامک آن‌ها را برای مالک ارسال کرده است یا پلیس راهور قبض جریمه را به شکل فیزیکی به راننده تحویل داده است.

در این روش به‌محض صدور قبض جریمه خودرو، می‌توانید با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت نسبت به تسویه آن اقدام کنید. هزینه استعلام خلافی با این روش کاملاً رایگان است و نیازی هم به احراز هویت ندارد.

استعلام جزئیات و ریز خلافی خودرو

استعلام جزئیات و ریز خلافی خودرو از طریق سایت راهور 120 امکان پذیر است؛ اما به احراز هویت در سامانه سخا نیاز دارد و باید به كارت خودرو و اطلاعاتی مثل شماره VIN و ... دسترسی داشته باشید. در این روش می‌توانید جزئیات کامل خلافی‌ها را به صورت کامل مشاهده کنید و در صورت تمایل، آنها را به صورت تکی یا تجمیعی تسویه کنید. تسویه آنی خلافی‌ها بزرگ‌ترین مزیت این روش است.

پرداخت خلافی خودرو راهور 120

اگر نمی‌خواهید دردسرهای احراز هویت و پیدا کردن مدارک خودرو را تحمل کنید، می‌توانید از طریق همین صفحه استعلام ریز خلافی‌های خود را بگیرید و مبالغ آن‌ها را به صورت موردی یا تجمیعی بپردازید. تسویه آنی خلافی تنها با این روش امکان پذیر است و تنها به کد ملی و شماره موبایل مالک نیاز دارد.

برای استعلام ریز خلافی‌ها و تسویه آن‌ها با کمک آیتول باید مبلغ 5200 تومان را بپردازید که این مبلغ از طرف پلیس راهور تعیین شده است.

گرفتن رایگان خلافی خودرو با پلاک

برای استعلام رایگان خلافی خودرو فقط 2 روش وجود دارد. روش اول همان استعلام خلافی از سایت راهور است که به احراز هویت و اطلاعات کارت خودرو نیاز دارد و در روش دوم هم باید شناسه پرداخت و شناسه قبض جریمه را داشته باشید و فقط می‌توانید همان خلافی را رایگان پرداخت کنید.

برای استعلام آسان و سریع خلافی خودرو با پلاک می‌توانید از آیتول کمک بگیرید و کافی است در قسمت بالای همین صفحه روی استعلام خلافی تجمیعی کلیک کنید. لازم به ذکر است که هزینه این روش هم همان 5200 تومان است و امکان مشاهده جزئیات خلافی را ندارد.

گرفتن خلافی خودرو از طریق سامانه سخا

برای گرفتن خلافی خودرو از سامانه سخا، می‌توانید مستقیماً به سایت همین سامانه مراجعه کنید یا ابتدا وارد سایت پلیس راهور شوید و روی گزینه استعلام خلافی کلیک کنید. همان‌طور که گفتیم، گرفتن خلافی از این راه زمان بر است و به احراز هویت و اطلاعات کارت خودرو نیاز دارد.

برای عدم رویایی با چنین مشکلاتی، می‌توانید از آیتول و سرویس «استعلام خلافی با جزئیات» این سایت کمک بگیرید.

استعلام خلافی خودرو بدون احراز هویت

درصورتی‌که به کد ملی یا شماره موبایل مالک خودرو دسترسی ندارید، می‌توانید از روش «استعلام خلافی خودرو تجمیعی آیتول» استفاده کنید. این روش استعلام خلافی به احراز هویت و کد ملی مالک نیازی ندارد و برای استفاده از آن کافی است شماره پلاک خودرو را داشته باشید. هزینه استعلام خلافی تجمیعی و بدون کد ملی، 5200 تومان است.