آیتول، سامانه خودروی من
پروفایل

استعلام و پرداخت خلافی خودرو

ابتدا پلاک را وارد کنید:

انتخاب نوع استعلام

هزینه استعلام: 6,200 تومان

سوالات متداول شما

بله؛ تمام انواع استعلام خلافی خودرو در آیتول معتبر است؛ و استعلام‌ها از سامانه پلیس راهور صورت می‌گیرد. راهکار آنلاین آیتول ضمن ساده‌تر بودن، هزینه کمتری (فقط ۶٬۲۰۰ تومان) نسبت به مراکز پلیس +۱۰ (۲۰,۶۰۰ تومان) دارد.

اگر استعلام خلافی با جزئیات باشد، می‌توانید فقط موارد دلخواه را از لیست خلافی انتخاب کرده و اقدام به پرداخت نمایید. به این ترتیب خواهید توانست در چند نوبت خلافی‌ها را تسویه کنید.

بله؛ کاربران آیتول می‌توانند پس از استعلام خلافی با جزئیات لیست جریمه‌های در حال دوبرابرشدن را مشاهده و نسبت به پرداخت سریع آن اقدام کنند.

بله؛ برای استعلام و پرداخت خلافی بدون شماره موبایل و کد ملی مالک و همچنین بدون احراز هویت در سامانه سخا، می‌توانید از روش استعلام خلافی تجمیعی استفاده کنید.

جرایم رانندگی که به‌تازگی برایتان صادر شده است، کمتر از 24 ساعت پس از صدور جریمه، در سیستم راهور ثبت، و در سامانه آیتول نمایش داده می‌شود.

بله؛ شما کاربران گرامی آیتول از طريق روش استعلام خلافی تجمیعی (نیاز به پلاک خودرو) ، نیازی به احراز هویت در سامانه سخا ندارید.

با توجه به اتصال سامانه آیتول به سامانه پلیس راهور، این فرآیند کاملاً به‌روز بوده و مبلغ خلافی پرداخت‌شده، خیلی سریع از سامانه پلیس راهور حذف خواهد شد.

خیر؛ در روش استعلام تجمیعی شما نمی‌توانید به جزئیات تخلف مانند تصویر، نوع تخلف، مکان و زمان آن دسترسی داشته باشید. جهت مشاهده ریز خلافی به صفحه استعلام خلافی با جزئیات مراجعه کنید.

بله؛ در این روش کاربران آیتول می‌توانند بدون احراز هویت، خلافی خود و دیگران را صفر کنند؛ یعنی کل مبلغ آن را به‌صورت یک‌جا بپردازند.

خیر؛ در این روش دیگر نیازی به ثبت‌نام و احراز هویت در سامانه سخا ندارید و به‌راحتی می‌توانید مجموع جرایم رانندگی خود را مشاهده، و به‌صورت یک‌جا پرداخت کنید.

چرا استعلام و پرداخت خلافی خودرو با آیتول بهترین روش است؟

 • هزینه کمتر در مقایسه با استعلام خلافی از پلیس 10
 • استعلام و مشاهده جزئیات کامل خلافی خودرو
 • هشدار برای پرداخت جریمه‌هایی که در حال 2 برابر شدن هستند
 • امکان پرداخت جریمه‌ها به‌صورت مجزا و در چند مرحله
 • امکان پرداخت جریمه‌ها به‌صورت یک‌جا
 • امکان استعلام خلافی فقط با پلاک و بدون احراز هویت
 • دریافت تصاویر تخلفات
 • امکان استعلام و پرداخت خودکار خلافی‌ها
 • امکان مشاهده عکس خلافی و اطلاعات محل تخلف
 • ارائه گواهی تسویه خلافی
 • عدم نیاز به احراز هویت در سامانه سخا
 • امکان مشاهده آخرین استعلام بدون هزینه
 • ذخیره سوابق تراکنش‌های پرداختی

دریافت سریع خلافی خودرو با آیتول

آیتول درگاهی یکپارچه و کاربردی برای مدیریت پرداخت‌ها و خدمات خودرویی است و امکان استعلام و تسویه خلافی خودرو را با 3 روش مختلف برای کاربران خود فراهم کرده است.

هزینه استعلام خلافی در مراکز پلیس +۱۰ مبلغ ۲۰,۶۰۰ تومان است؛ درحالی‌که شما در آیتول تنها با پرداخت ۶٬۲۰۰ تومان می‌توانید جزئیات خلافی خودروی خود را ببینید و جریمه‌هایتان را به‌صورت موردی یا تجمیعی پرداخت کنید.

استعلام و مشاهده کامل جزئیات خلافی خودرو

در استعلام خلافی خودرو راهور ۱۲۰ به احراز هویت، ثبت شماره موبایل و کد ملی مالک خودرو نیاز دارید. با انتخاب این روش می‌توانید جزئیات کامل هر خلافی (مکان، زمان، نوع و عکس تخلف) را مشاهده کنید و علاوه بر این می‌توانید مبلغ خلافی‌ها را به صورت گروهی یا موردی بپردازید.

از مزیت‌های استعلام خلافی با آیتول نسبت به سامانه راهور و روش‌های دیگر این است که شما می‌توانید لیست جریمه‌های را که در حال 2 برابر شدن هستند را مشاهده کنید و سریعاً آن را بپردازید. لازم به ذکر است که طبق مصوبه پلیس راهور، مبلغ ۶٬۲۰۰ تومان بابت کارمزد استعلام خلافی خودرو دریافت می‌شود و سامانه آیتول هیچ دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.

آیتول؛ سامانه استعلام خلافی با جزئیات با امکان پرداخت موردی جریمه‌ها

استعلام و پرداخت خلافی با جزئیات

سامانه مدیریت و پرداخت خدمات خودرویی آیتول امکان استعلام خلافی خودرو با جزئیات را برای تمام کاربران خود به‌صورت آنلاین فراهم آورده است. در این روش می‌توانید جزییات کامل خلافی شامل؛ تصویر، زمان، مکان، کد تخلف و مبلغ خلافی را مشاهده و به‌صورت موردی یا اقساطی پرداخت نمایید.

در این روش به‌راحتی می‌توانید از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن آیتول خلافی خودرو را استعلام و سپس به‌صورت تک‌به‌تک اقدام به پرداخت جرایم نمایید. گزارش نیز به تفکیک نوع خلافی قابل مشاهده و پرداخت است. یکی دیگر از مزایای پرداخت خلافی خودرو در آیتول، استفاده از اشتراک اطلاع‌رسانی است. بر این اساس، کاربر هرگز مشمول جریمه دیرکرد و توقیف خودرو نمی‌شود. در واقع با فعال‌سازی سرویس پرداخت مستقیم و شارژ کیف پول، تمام پرداختی‌های خودرو به‌صورت خودکار توسط سامانه هوشمند آیتول انجام می‌گیرد.

نحوه استعلام ریز خلافی با کد ملی و شماره موبایل مالک

برای مشاهده جزئیات کامل و استعلام خلافی کد ملی، شماره همراه وارد شده، و پلاک ماشین همگی باید به نام یک نفر باشند. در این روش، پس از پرداخت مبلغ خلافی خودروی خود می‌توانید گواهی تسویه خلافی را جهت ارائه به مراکز راهنمایی و رانندگی و تسهیل در خرید و فروش خودرو و امور اداری دریافت کنید.

استعلام مجموع خلافی خودرو تنها با پلاک (بدون نمایش جزئیات هر تخلف)

روش استعلام خلافی با پلاک برای زمانی مناسب است که کد‌ ملی مالک خودرو را در اختیار ندارید. در این روش تنها با وارد کردن شماره پلاک و بدون کد‌ملی مالک خودرو می‌توانید مجموع خلافی خودرو را مشاهده و نسبت به تسویه خلافی اقدام کنید.

در روش گرفتن خلافی ماشین به‌صورت تجمیعی، نیازی به احراز هویت در سامانه سخا نیست و به احراز هویت مالک خودرو نیازی ندارید؛ ولی از طرف دیگر در این روش، امکان مشاهده جزئیات کامل خلافی به‌صورت موردی (مکان، زمان، نوع، تصویر تخلف و...) وجود ندارد. در صورتی که به اطلاعات کامل مالک خودرو (شماره تلفن همراه، کد ملی و پلاک خودرو) دسترسی دارید پیشنهاد ما استفاده از روش استعلام خلافی با جزییات است.

لازم به‌ذکر است طبق مصوبه‌ای از سوی پلیس راهور، مبلغ ۶٬۲۰۰ تومان بابت کارمزد استعلام دریافت می‌شود که آیتول هیچ دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.

استعلام تجمیعی خلافی بدون احراز هویت و و پرداخت آن با آیتول

آيتول درگاه یکپارچه و کاربردی مدیریت پرداخت‌ها و خدمات خودرویی است، و امکان استعلام تجمیعی خلافی خودرو (بدون نمایش جزئیات هر تخلف) و پرداخت آن را برای کاربران خود فراهم کرده است.

گفتنی است که در این روش پرداختی شما نمی‌توانید به جزئیات کامل خلافی مانند تصویر، نوع تخلف، مکان و زمان آن دسترسی داشته باشید. چنانچه قصد مشاهده ریز خلافی ماشین خود را دارید باید خلافی را با جزئیات استعلام کنید. هزینه دریافت استعلام خلافی راهور در مراکز پلیس +۱۰ مبلغ ۲۰,۶۰۰ تومان است؛ ولی شما در آیتول می‌توانید با پرداخت تنها مبلغ ۶٬۲۰۰ تومان، مجموع خلافی خودروی خود را دریافت کرده و امکان پرداخت به‌صورت یک‌جا را داشته باشید.

پرداخت خلافی خودرو رایگان با شناسه قبض

استعلام خلافی با شناسه قبض

پیشنهاد می‌کنیم از پرداخت جریمه خودرو برای تخلفاتی استفاده کنید که پلیس راهور پیامک آن‌ها را برای مالک ارسال کرده یا قبض جریمه را به شکل فیزیکی به راننده تحویل داده است.

در این روش به‌محض صدور قبض جریمه خودرو، می‌توانید با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت نسبت به تسویه آن اقدام کنید. هزینه استعلام خلافی با این روش کاملاً رایگان است و نیازی هم به احراز هویت ندارد.

استعلام جزئیات و ریز خلافی خودرو

استعلام جزئیات و ریز خلافی خودرو از طریق سایت راهور 120 امکان پذیر است؛ اما به احراز هویت در سامانه سخا نیاز دارد و باید به كارت خودرو و اطلاعاتی مثل شماره VIN و ... دسترسی داشته باشید. در این روش می‌توانید جزئیات کامل خلافی‌ها را به صورت کامل مشاهده کنید و در صورت تمایل، آنها را به صورت تکی یا تجمیعی تسویه کنید.

پرداخت خلافی خودرو راهور 120

اگر نمی‌خواهید دردسرهای احراز هویت و پیدا کردن مدارک خودرو را تحمل کنید، می‌توانید از طریق همین صفحه استعلام ریز خلافی‌های خود را بگیرید و مبالغ آن‌ها را به صورت موردی یا تجمیعی بپردازید.

گرفتن رایگان خلافی خودرو با پلاک

برای استعلام رایگان خلافی خودرو فقط 2 روش وجود دارد. روش اول همان استعلام خلافی از سایت راهور است که به احراز هویت و اطلاعات کارت خودرو نیاز دارد و در روش دوم هم باید شناسه پرداخت و شناسه قبض جریمه را داشته باشید و فقط می‌توانید همان خلافی را رایگان پرداخت کنید.

برای استعلام آسان و سریع خلافی خودرو با پلاک می‌توانید از آیتول کمک بگیرید و کافی است در قسمت بالای همین صفحه روی استعلام خلافی تجمیعی کلیک کنید. لازم به ذکر است که هزینه این روش هم همان ۶٬۲۰۰ تومان است و امکان مشاهده جزئیات خلافی را ندارد. توجه کنید که این تنها خدمتی نیست که آیتول ارائه می دهد و شما می توانید استعلام سوابق خودرو و حتی پرداخت بدهی های خودرو همچون عوارض آزادراهی روی ما حساب باز کنید.

گرفتن خلافی خودرو از طریق سامانه سخا

برای گرفتن خلافی خودرو از سامانه سخا، می‌توانید مستقیماً به سایت همین سامانه مراجعه کنید یا ابتدا وارد سایت پلیس راهور شوید و روی گزینه استعلام خلافی کلیک کنید. همان‌طور که گفتیم، گرفتن خلافی از این راه زمان بر است و به احراز هویت و اطلاعات کارت خودرو نیاز دارد. برای عدم رویایی با چنین مشکلاتی، می‌توانید از آیتول و سرویس «استعلام خلافی با جزئیات» این سایت کمک بگیرید.

استعلام خلافی خودرو بدون احراز هویت

در صورتی‌که به کد ملی یا شماره موبایل مالک خودرو دسترسی ندارید، می‌توانید از روش «استعلام خلافی خودرو تجمیعی آیتول» استفاده کنید. این روش استعلام خلافی به احراز هویت و کد ملی مالک نیازی ندارد و برای استفاده از آن کافی است شماره پلاک خودرو را داشته باشید. هزینه استعلام خلافی تجمیعی و بدون کد ملی، ۶٬۲۰۰ تومان است.