آیتول، سامانه خودروی من
پروفایل
banner

خرید بیمه شخص ثالث اقساطی بدون چک

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث بدون چک و سود در اقساط ۶ ماهه

کد ملی جهت استعلام از بیمه مرکزی الزامیست.


banner
light-bulb

صدور بیمه‌نامه‌هایی که پیش از ساعت ۲۱:۰۰ روزهای کاری یا ساعت ۲۰:۰۰ روزهای تعطیل ثبت شده‌اند، همان روز انجام می‌شود.

صدور بیمه‌نامه‌هایی که پیش از ساعت ۲۱:۰۰ روزهای کاری یا ساعت ۲۰:۰۰ روزهای تعطیل ثبت شده‌اند، همان روز انجام می‌شود.

insurance

نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید؟

شماره تماس و شماره پلاک خود را وارد نمایید تا کارشناسان آیتول در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

بیمه‌های تحت پوشش آیتول

مقایسه شرکت‌ها در بیمه اقساطی خودرو

سامانه آیتول خرید و تمدید بیمه شخص ثالث خودرو به صورت قسطی و بدون سود را با همکاری معتبرترین شرکت‌های بیمه ثالث را فراهم کرده است. برای خرید اقساطی بیمه شخص ثالث کافی است اطلاعات خودروی خود را وارد نمایید و در ادامه، قیمت بیمه‌نامه را در تمامی شرکت ها ملاحظه و مقایسه نمایید سپس شرکت بیمه شخص ثالث مورد نظر خود را انتخاب و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنید. پس از دریافت مدارک توسط کارشناسان آیتول بررسی و سپس بیمه نامه شخص ثالث قسطی صادر خواهد شد.از دیگر مزایای بیمه شخص ثالث آیتول می توان به این نکته اشاره کرد سفارشات بیمه شخص ثالث که قبل از ساعت 21 نهایی شوند، در همان روز صادر می شوند.

در حال حاضر آیتول با همکاری مشترک بیمه بیمه آسیا ، بیمه دی ، بیمه رازی ، بیمه ایران ، امکان فروش اقساطی بیمه شخص ثالث را فراهم کرده است. در جدول زیر می‌توانید شرایط خرید اقساطی بیمه شخص ثالث را از هر کدام از این شرکت‌ها مشاهده کنید.

شرکت‌های بیمه
پیش‌پرداخت
تعداد اقساط
زمان بازپرداخت
سود تهسیلات

شرایط پرداخت بیمه قسطی ماشین

شرایط عقد قرارداد مبنی بر خرید بیمه نامه شخص ثالث ماشین قسطی به شرح ذیل است:

  • هزینه‌ی بیمه در 6 قسط از بیمه گذار گرفته می‌شود
  • در صورت عدم پرداخت اقساط در موعد مقرر جریمه دیرکرد برای شما در نظر گرفته خواهد شد.
  • سرویس اعتباری فقط برای خرید و یا تمدید بیمه شخص ثالث یکساله در سامانه آیتول و به منظور تسویه غیرآنی و به صورت اقساطی، ارائه شده است. بیمه‌گذاران می‌توانند با بهره‌مندی از این مزیت وجوه مربوط به خرید یا تمدید بیمه‌نامه‌ی خود را بر اساس مفاد این مقررات پرداخت کنند.
  • در صورت عدم پرداخت صورت حساب در موعد مقرر، بیمه‌گذار متعهد است به جهت ایجاد اختلال در محاسبات و برنامه‌های شرکت و به عنوان خسارت عدم انجام تعهد و وجه التزام که به اختصار "جریمه تاخیر" نامیده می‌شود. به ازای هر ماه تاخیر مبلغی معادل 5 درصد اقساط پرداخت نشده را به علاوه بر مبلغ آن قسط پرداخت کند.
  • هر شخص حقیقی تنها می‌تواند یک سرویس اعتباری فعال در آیتول داشته باشد و چنانچه بیمه‌گذار شماره تلفن همراه خود را در آیتول تغییر دهد، تمامی بدهی‌ها و تعهدات قبلی به حساب کاربری جدید او منتقل می‌شود.
  • در صورت عدم پرداخت اقساط جریمه دیرکرد به میزان 0.2 درصد روزانه به حساب شما لحاظ می‌شود.

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث اقساطی در آیتول

با توجه به شرایط و افزایش قیمت خرید بیمه شخص ثالث خودرو سامانه آیتول امکان خرید و تمدید بیمه ثالث به صورت قسطی بدون نیاز به ارائه چک و کارمزد را برای کاربران خود فراهم آورده است. این امکان برای خرید بیمه یکساله ثالث در حال حاضر فراهم شده و با توجه به سیاست های فروش شر‌کت‌های طرف قرارداد با آیتول در اقساط 4 تا 6 ماهه قابل پرداخت است. برای خرید قسطی بیمه شخص ثالث، با توجه به شرایط تعریف شده توسط بیمه‌گر، پس از انتخاب خرید قسطی و بارگذاری مدارک مورد نیاز فرایند خرید اقساطی بیمه ثالث را تکمیل و قسط اول بیمه خود را آنلاین پرداخت می‌کنید.

سولات متداول

پشتیبانی 24 ساعته

سرعت در صدور

خرید سریع و آسان

پرداخت امن و مطمئن