پشتیبانی شبانه روزی آیتول تماس 021 - 68207

استعلام تجمیعی خلافی بدون احراز هویت

با استفاده از خلافی تجمیعی شما بدون نیاز به احراز هویت مالک و فقط با استفاده از شماره پلاک میتوانید تمام قبوض خلافی خود را یک‌جا مشاهده و پرداخت نمایید.
هزینه استعلام خلافی ۵,۲۰۰ تومان است. لازم به ذکر است که آیتول دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.

سوالات متداول شما

چرا استعلام و پرداخت تجمیعی خلافی با آیتول بهترین روش است؟

  • ارزان‌تر بودن نسبت به روش استعلام با پلیس+10
  • امکان پرداخت جریمه‌ها به‌صورت یک‌جا
  • امکان استعلام مجموع خلافی تنها با پلاک
  • پرداخت و تسویه آنی در سامانه راهور ناجا
  • عدم نیاز به احراز هویت در سامانه سخا
  • امکان مشاهده آخرین استعلام بدون هزینه
  • ذخیره سوابق تراکنش‌های پرداختی

آیتول؛ سامانه استعلام و پرداخت تجمیعی خلافی بدون نیاز به احراز هویت

آيتول درگاه یکپارچه و کاربردی مدیریت پرداخت‌ها و خدمات خودرویی است، و امکان استعلام تجمیعی خلافی خودرو (بدون نمایش جزئیات هر تخلف) و پرداخت آن را برای کاربران خود فراهم کرده است. تسویه خلافی از طریق سامانه آیتول به‌صورت آنی انجام می‌شود و پس اتمام فرایند پرداخت، جریمه‌های شما در لحظه از لیست راهور حذف می‌شود. گفتنی است که در این روش پرداختی شما نمی‌توانید به جزئیات کامل خلافی مانند تصویر، نوع تخلف، مکان و زمان آن دسترسی داشته باشید. چنانچه قصد مشاهده ریز خلافی ماشین خود را دارید به صفحه استعلام خلافی با جزییات مراجعه کنید. هزینه دریافت استعلام خلافی راهور در مراکز پلیس+۱۰ مبلغ ۱۷۵۰۰ تومان است. شما در آیتول می‌توانید با پرداخت تنها مبلغ ۵۲۰۰ تومان، مجموع خلافی خودروی خود را دریافت کرده و امکان پرداخت به‌صورت یک‌جا را داشته باشید.

استعلام مجموع خلافی خودرو تنها با پلاک (بدون نمایش جزئیات هر تخلف)

روش استعلام تجمیعی مناسب برای زمانی است که مالک خودرو حضور ندارد و شما تنها با وارد کردن پلاک می‌توانید مجموع خلافی خودرو را مشاهده و اقدام به تسویه یک‌جای آن کنید. در روش گرفتن خلافی ماشین به‌صورت تجمیعی، نیازی به احراز هویت در سامانه سخا نیست. توجه داشته باشید که در این روش، امکان مشاهده جزئیات کامل خلافی به‌صورت موردی (مکان، زمان، نوع، تصویر تخلف و...) وجود ندارد. در صورتی که به اطلاعات کامل مالک خودرو (شماره تلفن همراه، کد ملی و پلاک خودرو) دسترسی دارید پیشنهاد ما استفاده از روش استعلام خلافی با جزییات است. لازم به‌ذکر است طبق مصوبه‌ای از سوی پلیس راهور، مبلغ ۵۲۰۰ تومان بابت کارمزد استعلام دریافت می‌شود و سامانه آیتول هیچ دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.