پشتیبانی شبانه روزی آیتول تماس 021 - 68207

پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض و پرداخت

در سامانه آیتول بدون نیاز به اطلاعات مالک خودرو و احراز هویت می‌توانید با استفاده از شناسه قبض و پرداخت، جرایم پیامک‌شده و سایر قبوض (مثل: آب، برق و ...) خود را در کمترین زمان پرداخت کنید.

شناسه قبض را وارد کنید:
شناسه پرداخت را وارد کنید:
نوع قبض:
مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان
سوالات متداول شما

چرا پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض از آیتول بهترین روش است؟

  • پرداخت و تسویه آنی در سامانه راهور ناجا
  • امکان پرداخت قبض‌های جریمه‌ به‌صورت موردی
  • عدم امکان پرداخت مجدد قبض تکراری
  • بدون دریافت کارمزد
  • عدم نیاز به احراز هویت در سامانه سخا

آیتول؛ سامانه پرداخت خلافی خودرو با شناسه قبض

سامانه مدیریت و پرداخت خدمات خودرویی آیتول امکان پرداخت جریمه خودرو با شناسه قبض را برای تمام کاربران خود به‌صورت آنلاین فراهم آورده است.


در این روش می‌توانید با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض الصاقی یا تسلیمی موجود برروی قبض بدون هرگونه کارمزدی برای پرداخت همان قبض اقدام کنید.


همچنین در این روش به‌راحتی می‌توانید سایر قبوض مثل: قبض تلفن، قبض آب، قبض برق، قبض گاز و... خود را از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن آیتول در سریع‌ترین زمان ممکن استعلام و پرداخت کنید.


باید توجه داشته باشید بر اساس ماده ۵ قوانین تخلفات رانندگی، مالک خودرو تا ۶۰ روز پس از صدور قبض جریمه تسلیمی، الصاقی و خودداری فرصت پرداخت خلافی خود را دارند. در غیر این صورت خلافی به صورت اتوماتیک ۲ برابر خواهد شد.


خلافی خودرو در روش‌ دوبرگی و ثبت توسط دوربین پلیس راهنمایی و رانندگی شامل این قانون نیست و دو برابر نخواهد شد. البته در صورت دیرکرد در پرداخت جریمه، مستلزم جریمه دیرکرد هستند اما مبلغ جریمه دو برابر نخواهد شد.


همچنین در این روش به‌راحتی می‌توانید سایر قبوض مثل: قبض تلفن، قبض آب، قبض برق، قبض گاز و... خود را از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن آیتول در سریع‌ترین زمان ممکن استعلام و پرداخت کنید.


یکی از مهمترین مزایای پرداخت جریمه با شناسه قبض در آیتول نسبت به سامانه‌های دیگر، عدم امکان پرداخت قبض تکراری است. اگر شما قبض خود را از طریق سامانه آیتول پرداخت کرده باشید امکان پرداخت مجدد آن در آیتول وجود ندارد. بنابراین هرگز نگران پرداخت قبوض تکراری نباشید.