استعلام و پرداخت خلافی خودرو با جزئیات

هزینه استعلام خلافی ۵,۲۰۰ تومان است. لازم به ذکر است که آیتول دخل و تصرفی در تعیین این هزینه ندارد.

کدملی مالک را از روی کارت خودرو ثبت کنید
شماره موبایل باید متعلق به مالک خودرو باشد

سوالات متداول شما

بله؛ تمام انواع استعلام خلافی خودرو در آیتول معتبر است؛ و استعلام‌ها از سامانه پلیس راهور صورت می‌گیرد. راهکار آنلاین آیتول ضمن ساده‌تر بودن، هزینه کمتری (فقط ۵۲۰۰ تومان) نسبت به مراکز پلیس +۱۰ (۱۷۵۰۰ تومان) دارد.

بله؛ اگر استعلام خلافی با جزئیات باشد، می‌توانید فقط موارد دلخواه را از لیست خلافی انتخاب کرده، اقدام به پرداخت نمایید. به این ترتیب خواهید توانست در چند نوبت خلافی‌ها را تسویه کنید.

بله؛ کاربران آیتول می‌توانند پس از استعلام خلافی با جزئیات، لیست جریمه‌های درحال دوبرابرشدن را مشاهده و نسبت به پرداخت سریع آن اقدام کنند.

خیر؛ برای استعلام و پرداخت خلافی با جزئیات، کد ملی و شماره موبایل مالک خودرو مورد نیاز است. برای استعلام بدون شماره موبایل و کد ملی مالک و همچنین بدون احراز هویت در سامانه سخا، می‌توانید از روش استعلام خلافی با جزئیات استفاده کنید.

ا توجه به اتصال سامانه آیتول به سامانه پلیس راهور، این فرآیند کاملاً به‌روز بوده و مبلغ خلافی پرداخت‌شده، به‌صورت آنی از سامانه پلیس راهور حذف خواهد شد.

چرا استعلام خلافی خودرو با جزئیات از آیتول بهترین روش است؟

  • ارزان‌تر بودن نسبت به روش استعلام با پلیس+10
  • استعلام و مشاهده کامل ریز خلافی خودرو
  • هشدار برای پرداخت جریمه‌های دوبرابرشونده
  • امکان پرداخت جریمه‌ها به‌صورت موردی در چند مرحله
  • پرداخت و تسویه آنی در سامانه راهور ناجا
  • امکان مشاهده عکس خلافی و اطلاعات محل تخلف
  • امکان پرداخت خودکار خلافی‌ها
  • ارائه گواهی تسویه خلافی

آیتول؛ سامانه استعلام خلافی با جزئیات و امکان پرداخت موردی جریمه‌ها

سامانه مدیریت و پرداخت خدمات خودرویی آیتول امکان استعلام خلافی خودرو با جزئیات را برای تمام کاربران خود به‌صورت آنلاین فراهم آورده است.در این روش می‌توانید جزئیات کامل خلافی شامل؛ تصویر، زمان، مکان، کد تخلف و مبلغ خلافی را مشاهده و به‌صورت موردی یا اقساطی پرداخت نمایید. در این روش به‌راحتی می‌توانید از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن آیتول خلافی خودرو را استعلام و سپس به‌صورت تک‌به‌تک اقدام به پرداخت جرایم نمایید. گزارش نیز به تفکیک نوع خلافی قابل مشاهده و پرداخت است. یکی دیگر از مزایای پرداخت خلافی خودرو در آیتول، استفاده از اشتراک اطلاع‌رسانی است. براین اساس، کاربر هرگز مشمول جریمه دیرکرد و توقیف خودرو نمی‌شود. در واقع با فعال‌سازی سرویس پرداخت مستقیم و شارژ کیف پول، تمام پرداختی‌های خودرو به‌صورت خودکار توسط سامانه هوشمند آیتول انجام می‌گیرد.

استعلام ریز خلافی با کد ملی و شماره موبایل مالک

برای مشاهده جزئیات کامل و استعلام خلافی کد ملی، شماره‌همراه واردشده، و پلاک ماشین همگی باید به نام یک نفر باشند. در این روش، پس از پرداخت مبلغ خلافی خودروی خود می‌توانید گواهی تسویه خلافی را جهت ارائه به مراکز راهنمایی‌ورانندگی و تسهیل در خریدوفروش خودرو و امور اداری دریافت کنید.