پشتیبانی شبانه روزی آیتول تماس 021 - 68207

ترخیص غیرحضوری خودرو توقیف شده از پارکینگ راهور (کارپرداز)

سفیر کارپرداز به جای شما فرآیند ترخیص خودرو توقیفی راهور از پارکینگ را انجام می‌دهد.

سرویس کارپرداز فعلا فقط در تهران فعال است.

karpardaz-chart

پس از ثبت درخواست و هماهنگی پشتیبانی با شما، سفیران کارپرداز در وقت مقرر به محل شما مراجعه می‌کنند و پس از بررسی مدارک و صدور بیمه نامه، خودروی شما را تحویل می‌گیرند و سرویس مورد نظر شما را انجام می‌دهند.

سفیران کارپرداز از رانندگان مجرب و آموزش دیده انتخاب شده که توانایی رانندگی با هر نوع خودرو را دارند.

همچنین برای آسودگی خاطر بیشتر، خودروی شما از لحظه تحویل تحت پوشش کامل بیمه بدنه، مسئولیت و افت قیمت قرار می‌گیرد. پس با خیال راحت از خدمات کارپرداز استفاده کنید.

کارپرداز چیست؟

فرقی ندارد در چه زمانی از سال شما درگیر فرایند‌های اداری خودروی خود می‌شوید. زمان انجام فرایند‌های اداری و تشریفات قانونی خودرویی به خاطر شلوغی مراکز، پروسه‌های طاقت فرسا و زمان‌گیر ، حتی آماده سازی مدارک یا نوبت‌گیری‌ها چندباره قطع به یقین درگیری ذهنی خواهید داشت اما با کارپرداز از شر همه‌ی این مشکلات و دغدغه‌ها راحت می‌شوید.

کارپرداز دستیار و مجری شما در انجام امور اداری و قانونی خودروی شماست. کارپرداز بدون نیاز به حضور شما خدمات تعویض پلاک، معاینه فنی و ترخیص خودروی توقیفی در پارکینگ راهور را مطمئن و سریع انجام می‌دهد و دیگر نیازی نیست نگران شلوغی و اتلاف وقت در فرایند انجام امور اداری باشید.

برای برخی از فرآیندهای قانونی مانند تعویض پلاک نیاز به یک وکالت کاری وجود دارد که در آن شما به سفیر کارپرداز اجازه می‌دهید که یک خودروی مشخص را به نام فرد مشخصی تعویض پلاک کند. لازم به ذکر است که کارپرداز با این وکالت کاری قانونا عمل دیگری نمی‌تواند انجام دهد و فقط به جای شما این فرآیند را انجام می‌دهد.

کارپرداز سامانه‌ای امن و مطمئن است و نظارت کاملی به سفیران خود دارد. کلیه فرآیند‌ خدمات کارپرداز توسط تیم نظارتی کارپرداز و شما کاربر عزیز قابل رصد و مشاهده است.

پوشش بیمه‌ای شامل چه مواردی می‌شود؟

کل فرآیند سرویس کارپرداز، تحت پوشش بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت راننده، سرقت و حتی افت قیمت خودرو می‌باشد.
این بیمه‌نامه توسط شرکت بیمه البرز صادر شده است.
از زمان تحویل خودرو و شروع فرآیند سرویس کارپرداز، خودروی شما تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار گرفته و تمامی مسئولیت قانونی این خودرو در طول این زمان با آیتول می‌باشد.
همچنین این بیمه‌نامه بدون فرانشیز بوده و در صورت خسارت احتمالی علاوه بر پوشش صد درصدی خسارت، افت قیمت خودرو را هم شامل می‌شود.

سوالات متداول